II tarptautinis koliokviumas „Genealogija, heraldika ir veksilologija“

II tarptautinis koliokviumas „Genealogija, heraldika ir veksilologija“

2023 m. kovo 8 d. Vilniuje Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto prezidentas Remigijus Bimba susitiko su Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktoriumi Ramučiu Kurpe ir aptarė II tarptautinio koliokviumo „Genealogija, heraldika ir veksilologija“ (toliau – Koliokviumas) organizacinius klausimus. 2023 m. birželio 9 d. Koliokviumas vyks  Lietuvos valstybės istorijos archyve, birželio 10 d. – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Kolokviumo tema „Lietuvos didieji kunigaikščiai ir kitos iš šios šalies kilusios giminės – durys į baltų istoriją, genealogiją, heraldiką ir veksiliologiją“. Pranešimus skaitys lektoriai iš Čekijos, Estijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos, Maltos, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos, Škotijos, Ispanijos, Švedijos.
Koliokviumo partneriai yra trys tarptautinės organizacijos: Tarptautinė genealogijos ir heraldikos konfederacija, www.cigh.info; Tarptautinė veksilologijos asociacijų federacija, www.fiav.org ir Tarptautinė genealogijos akademija, www.geneacademie.org).  Taip pat šio koliokviumo partneriai: Lietuvos valstybės istorijos archyvas, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Britų taryba, Valstybinis Kernavės kultūrinio rezervato direkcija,  Kernavės archeologinės vietovės muziejus, Genealogijos akademija, Heraldikos akademija ir Veksilologijos akademija.
Plačiau apie tarptautinį koliokviumą „Genealogija, heraldika ir veksilologija“ skaitykite: www.icghv.com

Nuotraukoje iš kairės: Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto ir Genealogijos akademijos prezidentas Remigijus Bimba ir Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktorius Ramutis Kurpė rankose laiko leidinio „Genealogija, heraldika ir veksilologija“ pirmąjį numerį. GHVI nuotr., 2023.