Jubiliejiniame renginyje pristatytas herbas ir vėliavos

Jubiliejiniame renginyje pristatytas herbas ir vėliavos

2023 m. rugsėjo 23 d. vienas iš didžiausių vaistinių tinklų „Camelia“ Kauno Žalgirio arenoje įspūdingai paminėjo savo 30-metį. Į renginį suvažiavo visi vaistinių tinklo darbuotojai, pasveikinti „Camelia“ bendruomenės atvyko Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakulteto prodekanas, Farmacinių technologijų instituto vadovas, Farmakognozijos katedros profesorius Valdas Jakštas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Vaistų chemijos katedros vedėja, Farmacijos fakulteto dekanė, profesorė Ramunė Morkūnienė, Vilniaus universiteto farmacijos studijų koordinatorė ir dėstytoja Indrė Trečiokienė, Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto valdybos pirmininkas, Heraldikos akademijos direktorius Paulius Vaniuchinas. Daug gražių žodžių ir linkėjimų sukaktuvininkams pasakė kunigas Ričardas Doveika.
Specialiai šiai progai buvo sukurtas įmonės herbas ir reprezentacinė bei lauko herbinės vėliavos, kurie buvo pristatyti renginio metu. Linkėdamas ilgiausių metų Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto valdybos pirmininkas, Heraldikos akademijos direktorius P. Vaniuchinas herbo ir vėliavų liudijimus įteikė UAB „Nemuno vaistinė“ generalinei direktorei Aušrai Budrikienei.

Camelia_vaistine_herbo_iteikimas

Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto valdybos pirmininkas, Heraldikos akademijos direktorius Paulius Vaniuchinas herbo ir vėliavų liudijimus įteikia UAB „Nemuno vaistinė“ generalinei direktorei Aušrai Budrikienei Kauno Žalgirio arenoje. Gražvydo Jovaišos nuotr., 2023.

Herbo skydo auksiniame lauke - iš žalios papėdės auganti žalia kamelija su raudonu žiedu, kurio vidurys – auksinis. Aplink kameliją iš dešinės į kairę apsivijusi sidabrinė gyvatė. Jos galva nukreipta į kairę, uodega – į dešinę. Heraldikos akademijos teikimu UAB „Nemuno vaistinė“ herbas šių metų rugsėjo 12 d. patvirtintas ir įregistruotas Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto Juridinių asmenų herbų registre. Herbo ir vėliavų autoriai: Darius Bulanavičius ir Paulius Vaniuchinas. Herbe užkoduota vaistinių tinklo „Camelia“ vizija ir misija, tinklo vertybės ir kita informacija.
UAB „Nemuno vaistinė“ valdo vieną iš didžiausių vaistinių tinklų „Camelia”. Vaistinių tinklas Šis tinklas priklauso Lietuvos įmonių grupei „CGP Management“, kuri specializuojasi farmacijos ir sveikatos priežiūros srityse.

Viršelio nuotraukoje: Vaistinių tinklo „Camelia“ šventinis renginys Kauno Žalgirio arenoje. Gražvydo Jovaišos nuotr., 2023.