Tarptautinis kolokviumas „Genealogija, heraldika ir veksilologija“

Tarptautinis kolokviumas „Genealogija, heraldika ir veksilologija“

2022 m. rugsėjo 19 d. Vilniuje Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos instituto prezidentas Remigijus Bimba ir Tarptautinės genealogijos ir heraldikos konfederacijos viceprezidentas Dirk'as Weissleder'is (Vokietija) susitiko su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų, Lietuvos valstybės istorijos archyvo ir Lietuvių kalbos instituto vadovais.
Genealogijos, heraldikos ir veksilologijos institutas kartu su partneriais (Tarptautinės genealogijos ir heraldikos konfederacija, www.cigh.info; Tarptautinės veksilologijos asociacijų federacija, www.fiav.org ir Tarptautinė genealogijos akademija, www.geneacademie.org) 2023 m. birželio 9–11 d. organizuos tarptautinį kolokviumą „Genealogija, heraldika ir veksilologija“. Šį tarptautinį renginį planuojama surengti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose ir Lietuvos valstybės istorijos archyve.
Plačiau apie tarptautinį kolokviumą „Genealogija, heraldika ir veksilologija“ skaitykite: www.icghv.com

Nuotraukoje iš kairės: Tarptautinės genealogijos ir heraldikos konfederacijos viceprezidentas Dirk'as Weissleder'is (Vokietija), Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų direktoriaus pavaduotoja dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė ir Genealogojos, heraldikos ir veksilologijos instituto ir Genealogijos akademijos prezidentas Remigijus Bimba. GHVI nuotr., 2022.